معرفی شرکت چاپ و بسته بندی پیشرو اورامان

شرکت چاپ و بسته بندی پیشرو اورامان برای اولین بار در سال1356 تاسیس و با سال ها تجربه در سال 1382 جهت گسترش فعالیت و افزایش خدمات به مشتریان و ارتقاء ماشین آلات و در پی آن راه اندازی بخش های جدید و مختلف پیش از چاپ ، چاپ و مراحل تکمیلی و با تفکر به تامین کلیه خواسته های مشتریان و مراجعین عزیز بطور یکجا در مکانی جدید و وسیع فعالیت خود را گسترش داده و تا امروز تمام تلاش خود را در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر و وسیع تر به عزیزان به کار بسته است . وجود نرم افزارهای تخصصی مدیریت مربوط به امور مشتریان و اطلاعات (CRM) باعث شده مشتریان گرامی در هر لحظه بتوانند در جریان کامل مراحل انجام سفارش خود قرار گرفته و همچنین اطلاعات مربوط به سفارشات قبلی خود را از بدو ورود به این مجموعه در اختیار داشته باشد .

چشم انداز و اهداف

شرکت چاپ و بسته بندی پیشرو اورامان با استفاده از تجربه بزرگان در صنعت چاپ به همراه مدیریت مدرن با بکارگیری تکنولوژی و استانداردهای مدیریتی در راه پر پیچ و خم این صنعت گام برمی دارد . چشم انداز این مجموعه بر طبق منشور اخلاقی تعریف شده بنابر اصول انعطاف پذیری ، سرعت در ارائه خدمات و ایجاد تعاملات دوستانه با مشتریان به گونه ای تعریف شده است تا سهم خود را از بازار وسیع متقاضیان خدمات چاپی ، بدون هیچ گونه رقابت سرسختانه و دور از شئونات ، تنها با تکیه بر مهارتهای فنی و رفتار سازمانی خود به دست آورده و برای حفظ آن کوشا باشد . این مجموعه با پشتوانه ی مشتریان بنام خود در حوزه های مختلف داروسازی – صنایع غذایی – صنایع مخابراتی و غیره در کشور و همچنین به دلیل تجربه در زمینه تولید انواع جعبه که در خط کامل تولید این مجموعه قابل انجام است ، در نظر دارد فعالیت خود را گسترده تر از قبل نموده و مطمئناً در این بین با جذب مشتریان گرامی و همکاری با ایشان ، بهانه ی غرور آمیز دیگری برای اعتبار خود پیدا کند .

این مجموعه با پشتوانه ی مشتریان بنام خود در حوزه های مختلف آرایشی و بهداشتی - داروسازی - صنایع غذایی و غیره در کشور و همچنین به دلیل تجربه در زمینه تولید انواع جعبه که در خط کامل تولید این مجموعه قابل انجام است ، در نظر دارد فعالیت خود را گسترده تر از قبل نموده و مطمئنا در این بین با جذب مشتریان گرامی و همکاری با ایشان ، بهانه ی غرور آمیز دیگری برای اعتبار خود پیدا کند . برخی از مشتریان محترم این مجموعه :