جعبه های صنایع غذایی

//جعبه های صنایع غذایی

جعبه های صنایع غذایی

جعبه های صنایع غذاییReviewed by Admin on Nov 28Rating:

صنایع چاپ و بسته بندی پیشرو اورامان با چندین سال سال تجربه‌ی درخشان خدماتی از قبیل انواع کارتن‌های ساده و لمینتی دایکاتی – انواع جعبه‌های هارد باکس (rigid box) و پک‌های مدیریتی – جعبه‌های چوبی (wooden box) – انواع پاکت‌های مخصوص صنایع غذایی فست فودی و کادویی – انوع جعبه‌های مقوایی و تمامی خدمات چاپ و لیزر و…. را دارد و آماده عقد قرارداد با شرکت‌ها – موسسات – کارگاه‌ها می‌باشد.

صنایع چاپ و بسته بندی پیشرو اورامان در تولید و خلق بسته بندی های جذاب،  ارتقا بازار مشتری خود را به عنوان مهم ترین پارامتر در نظر دارد.

پیشرو اورامان بر این باور است که در مرحله ی نخست پوشش و شکل ظاهری جعبه معرف و شناسنامه ی تولید کننده است . به عبارت دیگر بسته بندی محصول مهم ترین عامل ارتباط بصری با خریدار به حساب می آید. و آروین به خوبی می داند که باید پیام شما را به درستی و در همان نگاه نخست به مشتریان برساند.

دیگر راه انتقال اطلاعات محصول از طریق روش های خلاقانه در طراحی محصول و تشویق آن ها به خرید است.

-از نکات کلی که در هر بسته بندی در نظر گرفته می شود محافظت محصول از آسیب های فیزیکی در هنگام حمل و نقل و چیدمان است. و تمامی جعبه های پیشرو اورامان از نظر استقامت و سهولت حمل و نقل و استفاده فکر شده است.

شرکت پیشرو اورامان با بیش ازچندین سال تجربه در زمینه صنایع بسته بندی اعم از جعبه های خوراکی ،جعبه فست فود ، جعبه شیرینی و جعبه پیتزا مجموعه ای از جعبه های صنعتی و فانتزی ضمن حضور در بازار های ایران و کشورهای منطقه باارج نهادن به نظرات مشتریان و رضایت آنان سعی در بهبود خدمات برای جلب نظر شما مشتریان عزیز را دارد . این مجموعه به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان جعبه و صنعت چاپ با بهره گیری از نیروهای متعهد و و کارامد سعی در ارائه بهترین کیفیت برای شما بزرگواران می باشد

2019-07-14T23:02:56+03:30نوامبر 28th, 2018|محصولات دسته بندی ها|برچسب ها: |بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه

Copyright © All rights pishro oraman 2019 | بهینه سازی: خدمات سئو سیروتا .