کارتن بسته بندی

/, محصولات/کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندی

کارتن بسته بندیReviewed by مهرناز حسینی on Oct 9Rating: 5.0کارتن بسته بندیبا توجه به طیف وسیع جعبه‌های موجود در بازار انتخاب جعبه‌ای که مناسب کار شما باشد و نیازهایتان را در زمینه بسته بندی محصولات برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به نظر می‌رسد.

با توجه به طیف وسیع جعبه‌های موجود در بازار انتخاب جعبه‌ای که مناسب کار شما باشد و نیازهایتان را در زمینه بسته بندی محصولات برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به نظر می‌رسد.

جعبه‌ مقوایی تک جداره:

پیشرو اورامان مجموعه‌ای از جعبه‌های مقوایی تک جداره در سایزهای استاندارد تولید می‌‎کند. این جعبه‌ها از مقوای تک لایه و موج‌دار ساخته شده‌اند. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌شود که از بالا و پایین یک ورقه مقوایی موج‌ دار را در بر گرفته‌اند. جعبه های مقوایی موج دار و تک جداره ساخت این شرکت قابل سفارش در رنگ‌های مختلف می‌باشند. این جعبه‌ها در برابر ضربات وارد شده به سطح فوقانی و زیرین خود مقاومند.

ما می‌توانیم جعبه‌های مقوایی تک جداره را در هر سایز و ابعادی تولید کنیم. با ما تماس بگیرید تا جعبه‌ای را برایتان طراحی کنیم که دقیقاً متناسب با نیازهایتان باشد. در کسب و کارهایی که حجم قابل توجهی از جعبه‌های بسته بندی مورد نیاز است، شاهد محبوبیت روز افزون جعبه‌های مقوایی تک جداره بوده‌ایم. جعبه‌های مقوایی تک جداره بسیار سبک بوده و گزینه‌ای ایده‌آل و مقرون به صرفه برای بسته‌بندی، حمل و انبار کردن کالاها به شمار می‌رود. جعبه‌های کوچک‌تر را می‌توان برای بسته‌بندی انواع و اقسام کالاها به کار برد. همچنین به هنگام حمل کالا می‌توان جعبه‌های کوچک‌تر را درون جعبه‌های بزرگ‌تر قرار داد تا از شر آسیب‌های خارجی محفوظ بمانند. از دیگر موارد استفاده جعبه‌های بزرگ‌تر می‌توان به بسته‌بندی و انبار کردن اجناس سبک نیز اشاره داشت.

جعبه‌ مقوایی دو جداره:

پیشرو اورامان مجموعه‌ای از جعبه‌های مقوایی دو جداره را در سایزهای استاندارد تولید می‌کند. این جعبه‌ها از مقوای دو لایه موج‌دار ساخته شده‌اند. همان‌طور که در تصویر می‌بینید، ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌شود که از بالا و پایین دو لایه ورقه مقوایی موج‌دار را در بر گرفته‌اند، مرز میان این دو ورقه موج‌دار، یک لایه ورقه مقوایی صاف می‌باشد. جعبه‌های مقوایی دو جداره را می‌توان برای انواع بسته بندی اقلام سنگین‌ مورد استفاده قرار داد چرا که استحکام و مقاومت بالای این جعبه‌ها اجتناب‌ناپذیر است.

در مواردی که کالاها به منظور ارسال و حمل بسته بندی می‌شوند، استفاده از جعبه‌های دو جداره گزینه‌ای است خردمندانه که محافظت بیشتر محموله‌تان را در پی دارد. ما می‌توانیم جعبه‌های مقوایی دو جداره را در هر سایز و ابعادی تولید کنیم. هنگامی که وزن محتویات درون جعبه افزایش یافته و به حفاظت بیشتری نیاز است، استفاده از جعبه‌های دوجداره بهترین گزینه‌ای‌ست که پیش رویتان قرار دارد.

جعبه‌های فوق‌العاده محکم مخصوص صادرات:

پیشرو اورامان جعبه‌های فوق‌العاده محکم و مخصوص صادرات در اندازه‌های استاندارد عرضه می‌کند و این به معنای قرار گرفتن آسان و بی‌دردسر این جعبه‌ها در پالت‌های مخصوص حمل و نقل کالاست. همچنین با استفاده از جعبه‌های بزرگ‌تر می‌توانید نیروی کار و هزینه‌های مورد نیاز حمل و نقل را به میزان قابل ملاحظه‌ای کاهش دهید و از ارسال محصولات خود در قالب شمار کثیری از جعبه‌های کوچک اجتناب کنید. جعبه‌های مخصوص صادرات دو جداره و محکم بوده و دوام و استحکام آن‌ها در حدی است که می‌توان از آن‌ها برای انبار کردن اقلام مختلف استفاده کرد.

نحوه طراحی و ساخت این جعبه‌ها به گونه‌ای است که می‌توان با خاطری آسوده از آن‌ها برای حمل و انبار کردن کالاهای سنگین بهره برد. جعبه‌های مخصوص ما به صورت خام و ساده در انبار ذخیره می‌شوند اما شما می‌توانید اطلاعات مورد نظر خود را بر روی آن‌ها چاپ نمایید. این جعبه‌ها در مدل استاندارد ۰۲۰۱ و به صورت تخت و بدون تاخوردگی در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌گیرند تا بتوان آن‌ها را به راحتی انبار کرد. این جعبه‌ها نیز نوع مستحکم و با دوام جعبه‌های مقوایی موج‌دار و دو جداره به شمار می‌روند و برای انواع بسته بندی مناسب و قابل استفاده هستند.

 جعبه‌های مخصوص بسته بندی کتاب:

جعبه‌های مخصوص بسته بندی کتاب یک طراحی چند منظوره و منحصر به فرد است که به شما اجازه می‌دهد مجموعه‌ای از چندین و چند کتاب با سایزهای مختلف را بسته بندی کنید. به کار بستن این جعبه‌ها بهترین و آسان‌ترین روش برای بسته‌بندی و حفاظت از کتاب‌ها به هنگام ارسال آن‌ها به شمار می‌رود.

با وجود این جعبه‌ها دیگر نیازی نیست از سایر روش‌های بسته‌بندی برای جلوگیری از آسیب دیدن کتاب استفاده کنید. ارتفاع این جعبه‌ها قابل تنظیم می‌باشد، لذا می‌توانید یک کتاب قطور یا چند کتاب کوچک را بسته‌بندی کنید. این جعبه‌ها برش قالبی خورده‌اند و از جنس مقوای تک جداره و موج‌دار می‌باشند.

جعبه‌های مخصوص بسته بندی نان و شیرینی:

این جعبه‌ها برش قالی مخصوص به خود را داشته و برای بسته‌بندی نان و شیرینی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این جعبه‌های مقوایی در ۴ سایز مختلف موجود است و از مقوای تک جداره موج‌دار ساخته شده‌اند. این جعبه‌ها در میان صنف قنادان و شیرینی‌پزان بسیار محبوب بوده و برای بسته‌بندی مواد غذایی همچون نان و شیرینی و امثال آن کاربرد دارد.

زمانی که از این جعبه‌ها به منظور بسته‌بندی اقلام سبکی از قبیل نان و شیرینی بهره می‌گیرید، می‌توانید آسوده خاطر باشید که کف جعبه استحکام لازم جهت تاب آوردن وزن محتویات جعبه را داراست.

جعبه‌های مخصوص بسته بندی کاغذ:

با کمک این جعبه‌ها می‌توانید کاغذهای پرینت را در بهترین شرایط ممکن نگه دارید. این جعبه‌ها از مقوای بسیار محکمی ساخته شده‌اند و با استفاده از چسب چهار گوشه درب و بدنه‌شان به هم متصل شده‌اند. ساختار این جعبه‌ها مستحکم و بادوام می‌باشد.

‌این مقدمه‌ای بود در خصوص طیف وسیع جعبه‌های ساخته شده از مقوای موج‌دار که توسط ما جهت انواع بسته بندی تولید و عرضه می‌شوند؛ از جعبه‌های مقوایی تک جداره و دو جداره ساده گرفته تا جعبه‌هایی با ساختار پیچیده‌تر و دارای برش قالبی. جهت سفارش و استعلام قیمت کارتن مورد نظر خود با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ثبت ديدگاه

Copyright © All rights pishro oraman 2019 | بهینه سازی: خدمات سئو سیروتا .