سفارش جعبه دارویی

/, مقالات/سفارش جعبه دارویی

سفارش جعبه دارویی

سفارش جعبه داروییReviewed by مهرناز حسینی on Sep 4Rating: 5.0سفارش جعبه داروییآشنایان صنعت دارو می دانند در این صنعت جایی برای خطا وجود ندارد ، بدین منظور چاپ پیشرو اورامان با سرمایه گذاری روی برنامه های مدیریتی و کنترل کیفیت امکان خـطا را در مجموعه خود به حداقـل رسانده است

آشنایان صنعت دارو می دانند در این صنعت جایی برای خطا وجود ندارد ، بدین منظور چاپ پیشرو اورامان با سرمایه گذاری روی برنامه های مدیریتی و کنترل کیفیت امکان خـطا را در مجموعه خود به حداقـل رسانده است ، لذا شما با اطمینان خاطر می توانید جعبه های تولید شده چاپ پیشرو اورامان را در دستـگاه کارتونینگ خود استفاده نمائید .

• رعایت نکات طراحی جعبه بر اساس استانداردهای ملی و بین المللی
• استفاده از رنگ های خاص برای هشدارهای خطر، استفاده از فونت بریل برای افراد نابینا و کم بینا
• قابلیت چاپ اطلاعات متغیر روی جعبه حین عبور از دستگاه بسته بندی
• داشتن پلمپ و مواردی که اصالت کالا را تایید کند مثل برچسب‌های اصالت، برچسب‌های حرارتی

جعبه مقوایی یا جعبه کارتن به نوعی از بسته‌بندی اطلاق می‌شود که در تهیه آن از مقوا استفاده شده است. البته می‌توان گفت که مرز بین کاغذ و مقوا چندان روشن نیست. ولی در اکثر موارد، دسته‌بندی مواد اولیه لازم جهت ساخت جعبه مقوایی، بر اساس گرماژ آن انجام می‌شود. هر چه گرماژ متریال بالاتر باشد، جنس آن به مقوا نزدیک‌تر است. از جعبه مقوایی برای بسته‌بندی کالاها و مواد مختلفی استفاده می‌شود. ضخامت مقوای به کار رفته در تولید به وزن و تراکم کالایی بستگی دارد که قرار است داخل جعبه مقوایی قرار بگیرد.

چاپ جعبه دارو

چاپ جعبه دارو برای عرضه دارو برای استفاده عموم مردم،بسیار مهم می باشد. با چاپ جعبه دارو می توان محصول را به صورت بهداشتی ارائه داد و در برابر صدمات احتمالی حفاظت نمود.در واقع برای فروش محصولاتی مانند دارو،نیاز به چاپ جعبه دارو می باشد تا بتوان با ارائه یک بسته بندی زیبا محصول خود را به فروش رساند.با پیشرفت علم دارو سازی و افزایش شرکت های داروسازی تنها با تبلیغات موثر می توان محصول خود را به مصرف کننده معرفی کرد  برای جذب مشتری باید از یک بسته بندی حرفه ای استفاده نمود.چاپ جعبه دارو باید به گونه ای انجام گیرد که مصرف کننده در یک نگاه جذب آن شود و بتواند اطلاعات مورد نیاز خود نظیر،نام تولید کننده، موارد مصرف،دستور استفاده و… را بدست آورد. در چاپ جعبه دارو باید از مقواهای مخصوص این صنعت به نام ایندر برد استفاده کرد. زیرا این مقوا دارای گواهینامه بین المللی بهداشتی می باشد و در بازار با نام مقوای بهداشتی شناخته می شود. در برخی موارد از مقوای پشت طوسی نیز برای چاپ جعبه دارو استفاده می شود زیرا محصول تماس مستقیم با جعبه نداشته و از نطر بهداشتی مشکلی نخواهد داشت.

نکات فنی در چاپ جعبه دارو

به دلیل تنوع بسیار بالا در سایز و اندازه داروها چاپ جعبه دارو نیز بسیار متنوع است.در نتیجه برای چاپ جعبه دارو در ابتدا نیاز به طراحی طرح تیغ جعبه و نمایش 3بعدی می باشد تا بتوان اندازه جعبه را به صورت 3بعدی دید و یک نمای کلی از جعبه ای که ساخته خواهد شد را داشت.بعد از طراحی طرح تیغ،طراحی طرح جعبه آغاز می شود که در چاپ جعبه دارو به طور استاندارد در یک طرف جعبه مشخصات سازنده و اطلاعات عمومی دارو به صورت فارسی نوشته می شود و در طرف دیگر همین اطلاعات به صورت انگلیسی قرار داده  می شود. چاپ جعبه دارو بر روی مقوا ایندربرد انجام می شود که این مقوا در گرماژهای مختلف وجود دارد. بعد از چاپ جعبه دارو جعبه ها تیغ زنی شده و یک طرف آن چسبیده  می شود و سپس راهی کارخانه دارو سازی می شود.در آنجا جعبه ها پس از پر شدن بسته بندی شده و راهی بازار می شود.

ثبت ديدگاه

Copyright © All rights pishro oraman 2019 | بهینه سازی: خدمات سئو سیروتا .