تولید انواع جعبه

/, محصولات/تولید انواع جعبه

تولید انواع جعبه

تولید انواع جعبهReviewed by مهرناز حسینی on Oct 1Rating: 5.0 تولید انواع جعبهبسته بندی هم جزء لازم و ضروری یک محصول ست که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف به عهده دارد.

مقوای ایندربرد یا ایندل برد یک نوع مقوای بهداشتی محسوب می شود و دارای مجوز بهداشت ایران است ، که بالاترین کیفیت را در بین مقواهای بهداشتی داراست.  قسمت مغزی این مقوا از مواد بازیافتی و در دو طرف دیگر آن لایه پالپ سفید یا نخودی رنگ استفاده شده است .

موارد استفاده این مقوا عمدتا در بسته بندی مواد غذایی ، دارویی و پزشکی می باشد.

مهمترین خصوصیات آن قابلیت چاپ بالا ،  شفافیت و استحکام بالای آن می باشد.

جعبه های مخصوص غذا

جعبه های مقوایی سفارشی که در بازار برای شکلات، نان، شیرینی، فست فود  و سایر محصولات غذایی هستند به طرز چشمگیری پیشرفت کرده اند به علت محبوبیت و سهولت سفارش آنلاین . طراحی بسته بندی می تواند یک تفاوت عمده در فروش یک محصول ایجاد کند زیرا نه تنها به اطلاع مصرف کننده می پردازد ، بلکه احساس یا واکنش را تحریک می کند با احساسات ارتباط برقرار میکند مطمئن باشید اگر بسته بندی مواد غذایی شما به اندازه کافی زیبا و خوب نباشد مشتری دفعه بعد محصول دیگری را انتخاب خواهد کرد به همین دلیل بسته بندی به عنوان یکی از ویژگی های اساسی هر شرکت شناخته می شود،

ما مقدار زیادی تجربه تولید جعبه مواد غذایی سفارشی داشتیم از جمله :

جعبه مواد غذایی

جعبه غذاهای منجمد

جعبه شکلات

جعبه هدیه غذای سفارشی

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

سبک خود را انتخاب کنید

سبک خود را انتخاب

بسته بندی خود را بر اساس دوام، ارائه و حفاظت از محصول انتخاب کنید.

    اندازه را مشخص کنید.

یک سایز مناسب نسبت به محصول خود سفارش دهید.

   خودت را بساز

بسته خود را با اضافه کردن آرم ، رنگ ها و گرافیک برای رقابت با محصولات دیگر بسازید.

حالا شما آماده سفارش هستید تعداد جعبه های مورد نیاز خود را انتخاب کنید و در زمان مناسب با ما تماس بگیرید.ما می توانیم به شما در طراحی جعبه و کارتن به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کنیم

بسته بندی هم جزء لازم و ضروری یک محصول ست که شناساندن و نگهداری محصول را از تولید تا مصرف به عهده دارد.علم طراحی بسته بندی علم، هنر و فن آوری محافظت از محصول برای نگهداری، انبارش ، انتقال و توزیع، ذخیره و فروش از آن است .دسته بندی شامل مراحل طراحی، ارزیابی، و تولید بسته ها می شود. وظیفه اصلی بسته بندی محافظت از محصول است. بسته بندی با برچسب های استاندارد این امکان را به ما میدهد که متوجه شویم چه نوع محصولی داخل بسته قرار میگیرد و شرایط حفظ و نگهداری آن چگونه است.

کارتن بسته بندی
امروز بسته بندی توسط کارتن رواج بیشتری یافته و این سبک از بسته بندی یکی از استانداترین روش ها در جهان می باشد، کارتن های بسته بندی با توجه به اجناسی که در داخل آن ها برای بسته بندی قرار میگیرند، در ابعاد، اندازه ها و انواع مختلفی طراحی و ساخته می شوند، کارتن های بسته بندی از لحاظ نوع ساخت نیز متفاوت بوده مهمترین دسته بندی برای کارتن های بسته بندی را می توان در ساختار زیر بیان کرد:

  • کارتن فریت
  • کارتن اسباب کشی
  • کارتن اداری

روش کار این سه کارتن یکسان است تنها تفاوت اصلی آن ها در فناوری ساخت آن ها می باشد، برای مثال کارتن فریت بار معمولا دارای مقاومت بالاتری بوده و در مدل های ۳، ۴، ۵ لایه ساخته می شوند. این نوع از بسته بندی نسبت به ضربه دارای مقاومت بالاتری بوده و طبعا قیمت بالاتری نیز دارند. کارتن اداری و کارتن اسباب کشی همسانی بالاتری داشته و و فناوری ساخت شبیه تری دارند، این کارتن ها برای مصارف عمومی مانند بسته بندی لوازم و حمل اسباب و اثاثیه استفاده می شود.

ثبت ديدگاه

Copyright © All rights pishro oraman 2019 | بهینه سازی: خدمات سئو سیروتا .